پشتو پشتو    English

پیام تبریکی جلالتمآب استاد سرور دانش معاون ریاست جمهوری اسلامی افغانستان به مناسبت پیروزی تیم ملی فوتبال زیر 15 سال کشور در رقابت های فوتبال قهرمانی مرکز آسیا

یکشنبه, 18 سرطان 1396 00:00

بسم الله الرحمن الرحیم
پیروزی تیم ملی فوتبال زیر 15 سال افغانستان در رقابت های فوتبال قهرمانی مرکز آسیا را به همه مردم سرفراز کشور، جامعه ورزشی و به خصوص به جوانان فاتح این رقابت ها و خانواده های شان، تبریک می گویم و از خداوند بزرگ برای همه ورزشکاران کشور آرزوی موفقیت های بیشتر داریم.
بدون شک در شرایطی که کام مردم ما از خشونت ها و حملات تروریستی تلخ است و هر روز مردم بی گناه و جوانان برومند و شجاع ما توسط دشمنان قسم خورده افغانستان قربانی می شوند، خبر پیروزی جوانان ورزشکار و قهرمان ما در میادین ورزشی که بذرهای امید و شادی را در دل یکایک مردم افغانستان می کارند، بی نهایت مسرت بخش و شادی آفرین است. جوانانی که با کمترین امکانات و بالاترین انگیزه و نیرو، فاتح رقابت های ورزشی می شوند و برای کشور افتخار و نام نیک کسب می کنند، زیبنده هزاران درود و ستایش اند.
اینجانب یک بار دیگر این پیروزی شکوهمند را به حضور یکایک اعضای تیم ملی فوتبال زیر 15 سال و همه جامعه ورزشی کشور تبریک می گویم و آرزو می کنم که پرچم سه رنگ و پر افتخار افغانستان در همه میادین ورزشی هم چنان در اهتزاز باشد.
سرور دانش
معاون دوم ریاست جمهوری اسلامی افغانستان
18 سرطان 1396

37 بازدید