پشتو پشتو    English

دیدار جمعی از بزرگان و متنفذان مردمی ولسوالی ارزگان خاص با معاون رییس جمهور

  • چهارشنبه, 23 حمل 1396

شماری از بزرگان، علماء، فرهنگیان و معززین ولسوالی ارزگان خاص ولایت ارزگان، بعد از ظهر روز سه شنبه ۲۲ حمل ۱۳۹۶، با استاد سرور دانش معاون رییس جمهور دیدار و از مشکلات باشندگان آن ولسوالی به ایشان گزارش دادند.
در این دیدار که والیان پیشین ولایت دایکندی نیز حضور داشتند، دیدار کنندگان ضمن تشریح وضعیت مردم به لحاظ چگونگی دسترسی به خدمات در زمینه های مختلف، از حمایت و هماهنگی مردم آن ولسوالی با حکومت افغانستان اطمینان دادند.
دیدارکنندگان اما نسبت به ضعف مدیریت و نا توانی مسؤلان محلی در راستای تأمین امنیت و ارائه خدمات به مردم ابراز نگرانی کرده و از حکومت وحدت ملی به خصوص ارگان های مسؤل خواستند تا در جهت رفع مشکلات مردم در خصوص تأمین امنیت توجه جدی کنند.
بزرگان ولسوالی ارزگان خاص، به رابطه نیک مسؤلان محلی با مردم تأکید ورزیده گفتند؛ هماهنگی مسؤلان با مردم محل علاوه برا آنکه یکی از مکلفیت های مسؤلان محلی است، زمینه ساز اعتماد مردم به دولت نیز می گردد.
متقابلا معاون رییس جمهور ضمن ابراز قدر دانی از درک بزرگان ولسوالی ارزگان خاصِ ولایت ارزگان مبنی بر ضرورت حمایت از دولت مرکزی و هماهنگی با نهادهای محلی دولتی، تصریح کرد که اعتماد سازی بین دولت و ملت در اثر توجه و درایت مردم و شهروندان کشور بیشتر امکان پذیر است.
معاون رییس جمهور با اشاره به اینکه در جریان مشکلات باشندگان ولسوالی ارزگان خاص قرار دارد گفت که مطالبات آنان را از طریق مراجع مسؤل پیگیری خواهد کرد.

57 بازدید
امتیاز دادن به این مطلب
(0 رای)
کد خبر: 1752

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عکس و فیلم