پشتو پشتو    English

قدردانی بزرگان شهرک اتفاق از توجه ویژه معاون دوم رییس جمهور نسبت به مشکلات مکاتب ناحیه سیزدهم شهر کابل

  • شنبه, 26 حمل 1396

جمعی از بزرگان و متنفذین مناطق مختلف شهرک اتفاق، بعد از ظهر پنج شنبه 24 حمل 1396، با استاد سرور دانش معاون رییس جمهور دیدار نموده و در بارۀ وضعیت مکتب فیض محمد کاتب هزاره به معاون رییس جمهور گزارش ارائه کرده وخواستار رسیدگی به مطالبات شان شدند.
دیدار کنندگان ازتلاش و توجه جدی استاد سرور دانش معاون رییس جمهور نسبت به حل مشکلات اولیه مکتب فیض محمد کاتب ابراز قدردانی نموده و در خواست کردند که نسبت به باقی مشکلات عمومی این مکتب و اعمار تعمیر اصلی آن نیز پیگیر مسئله باشد.
معاون رییس جمهور ضمن ابراز خرسندی از توجه مردم و بزرگان شهرک اتفاق به یکی از اساسی ترین نیازمندی های مردم آن ساحه، از اطلاع رسانی دقیق و ادای رسالت رسانه ای شبکه تلویزیونی طلوع نیوز در مورد انعکاس مشکلات دانش آموزان ومکتب فیض محمد کاتب هزاره در ناحیه سیزدهم شهر کابل ابراز قدردانی کرد.
شبکه طلوع نیوز اخیرا گزارشی را در مورد مشکلات و نبود امکانات اولیه در مکاتب سید الشهدا و فیض محمد کاتب هزاره به نشر رساند که به تعقیب آن معاون رییس جمهور به وزیر معارف دستور داد تا خود شخصا به ساحه رفته و مشکلات مکاتب یاد شده را از نزدیک بررسی کند.
معاون رییس جمهور همچنین از بازدید و تلاش وزیر معارف کشور برای رسیدگی به مشکلات مکتب فیض محمدکاتب و دیگر مکاتب ناحیه 13 شهر کابل تشکرکرد و هدایت داد که به زود ترین فرصت نمایندگانی از طرف دفتر معاونت دوم ریاست جمهوری و نمایندگان ساحه مکتب فیض محمدکاتب هزاره در یک نشست با شخص وزیر معارف، در مورد رسیدگی به باقی مشکلات عمومی و چگونگی اعمار ساختمان مکتب فیض محمدکاتب پس از بررسی های لازم، عملا اقدام کنند.
معاون رییس جمهور هماهنگی و انسجام مردم این نواحی را در پیشبرد مطالبات شان مهم خوانده و تأکید کرد که اتحاد و همدلی شهروندان می تواند زمینۀ مناسب را در تداوم انکشاف و تکمیل برنامه های اجرایی عام المنفعه فراهم کند.
در اخیر معاون رییس جمهور وعده سپرد که دیگر مطالبات مردم را نیز از طریق ارگان های ذی ربط پیگیری خواهدکرد.

76 بازدید
امتیاز دادن به این مطلب
(0 رای)
کد خبر: 1757

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عکس و فیلم