پشتو پشتو    English

استاد دانش: روند اصلاحات در کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی تسریع یابد

  • دوشنبه, 25 ثور 1396

روز یک شنبه 24 ثور 13966، نادر نادری رییس کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی با استاد دانش معاون دوم رییس جمهور دیدار نموده و از نحوۀ فعالیت، روند اجراآت کاری و چالش های پیش روی آن کمیسیون، به ایشان گزارش داد.
آقای نادری گفت که حد اکثر تلاش خود را به کار می بندد تا مشکلات و چالش هایى را که کمیسیون اصلاحات اداری با آن مواجه هست، از میان برداشته یا به حداقل برساند،اما دراین زمینه به همکاری های جدی ادارات ذی ربط دولتی و همچنین حمایت قاطع هیأت رهبری حکومت وحدت ملی نیاز است.
معاون رییس جمهور ضمن ابراز خرسندی از توجه آقای نادری به حل مشکلات موجود در کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی، از وی خواست تا روند اصلاحات را سرعت ببخشد.
استاد دانش همچنین گفت که برای تسریع روند اصلاحات، هرچه زودتر کمیشنران جدید کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی معرفی شده، تعدیل قانون خدمات ملکی درکل ویا حد اقل مواردی که اولویت عاجل دارد، به زودی روی دست گرفته شود.
آقای نادری ضمن تعهد به تطبیق تسریع روند اصلاحات، وعده سپرد که تلاش می کند هدایات معاون رییس جمهور را که در زمینه های یاد شده که به منظور بهبود امور کمیسیون مطرح شده است هرچه زودتر اجرایی سازد.

68 بازدید
امتیاز دادن به این مطلب
(0 رای)
کد خبر: 1838

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عکس و فیلم