پشتو پشتو    English

دیدار اعضای کمیته تنظیم امور دینی شورای علمای شیعه با معاون رئیس جمهور

  • پنج شنبه, 22 سرطان 1396
بعد از ظهر امروز 22 سرطان 1396 اعضای کمیته تنظیم امور دینی و امنيتى شورای علمای شيعه برای تأمین امنیت مراسم های مذهبی با استاد سرور دانش معاون دوم رئیس جمهور دیدار و گفتگو کردند.
اعضای این کمیته از همکاری متقابل حکومت و نیروهای امنیتی کشور در راستای تأمین امنیت شهروندان و اماکن مذهبی سپاسگزاری کرده و تأکید نمودند که برای تأمین امنیت مراسم و اماکن مذهبی با نیروهای امنیتی همکاری فعال و مؤثر خواهند داشت. اعضای این کمیته اظهار داشتند که به همین منظور، یک طرح مدون را آماده کرده است كه اميد می رود مراحل اجرایى شدن آن به زودی آغاز گردد.
در این دیدار، معاون رییس جمهور حفظ و تأمین امنیت شهروندان و اماکن مذهبی را از وظایف اصلی حکومت ونیروهای امنیتی عنوان کرده و افزود که همکاری متقابل نهاد های مردمی وارگان های امنیتی در  تأمین امنیت اماکن مذهبی یک ضرورت اساسی است که باید طبق یک هماهنگی مشخص صورت بگیرد.
معاون رییس جمهور گفت که طرح تأمین امنیت اماکن و مراسم های مذهبی در کابل و ولایات، سال گذشته از طریق شورای امنیت مورد بررسی قرار گرفته و به همین منظور طرحى برای تأمین امنیت مراسم های مذهبی قبلا تنظیم و منظور گردیده است. 
استاد دانش طرح ارائه شده از جانب این کمیته را نيز یک طرح مفید و مؤثرخوانده و افزود که از طریق ارگان های ذی ربط مراحل تطبیق آن را پیگیری خواهدکرد.
29 بازدید
امتیاز دادن به این مطلب
(0 رای)
کد خبر: 1918

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عکس و فیلم