پشتو پشتو    English

دیدار اعضای شبکه مشارکت عادلانه با استاد دانش معاون رئیس جمهور

  • یکشنبه, 25 سرطان 1396
بعد از ظهر امروز یک شنبه 25 سرطان 1396، شماری از اعضای نهادی  موسوم به مشارکت عادلانه با استاد سرور دانش معاون دوم رئیس جمهور دیدار کردند.
دیدار کنندگان تأمین مشارکت عادلانه و حضور متناسب اقوام را در ساختار ادارات دولتی به عنوان یکی از خواسته های قانونی و شهروندی شهروندان کشور مطرح کرده گفتند؛ تحقق این مطالبه مردم می تواند بر استحکام نظام و تقویت اعتماد مردم به دولت کمک کند.
به گفته آنان در بسیاری از ادارات دولتی در مرکز و ولایات، روند استخدام کارکنان خدمات ملکی با پرسش های بی شماری مواجه است و این می طلبد که هیأت رهبری حکومت وحدت ملی با توجه به تعهداتی که به مردم سپرده اند، زمینه حضور متناسب و مشارکت عادلانه اقوام را در بدنه ای ادارات دولتی فراهم کنند.
دراین دیدار استاد دانش معاون رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از توجه اعضای شبکه یاد شده به این مورد حساس و سرنوشت ساز، موجودیت فساد و سلیقه ای عملکردن مسؤلان ادارات را از موانع اساسی فرا روی شفافیت و تأمین عدالت در روند استخدام کارکنان خدمات ملکی خواند.
وی ضمن اشاره به عزم رهبری حکومت به مشارکت عادلانه اقوام کشور در ساختار ادارات دولتی گفت: امید است با تدابیری که از طریق رهبری جدید کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی روی دست گرفته  شده است، به این مطالبه شهروندان کشور پاسخ قناعت بخش داده شود.
39 بازدید
امتیاز دادن به این مطلب
(0 رای)
کد خبر: 1924

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عکس و فیلم