پشتو پشتو    English

اعضای شورای علما و شورای ولایتی ولایت دایکندی با معاون رئیس جمهور دیدار کردند

  • یکشنبه, 25 سرطان 1396
بعد از ظهر امروز یکشنبه 25 سرطان 1396 رییس و تعدادی از اعضای شورای ولایتی و شماری از اعضای شورای علمای ولایت دایکندی با استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری اسلامی افغانستان دیدار و در مورد مشکلات موجود در آن ولایت به خصوص در مورد پروسه صلح ولسوالی اشترلی گفتگو کردند. 
به گفته آنان پروسه صلح ولسوالی اشترلی به نقطه مثبتی رسیده است و انتظار مردم محل از حکومت این است که آن را نهایی ساخته و به رنج و نا امنی در این ولسوالی پایان دهد. آنان هم چنین از کمبود تشکیل پولیس و عدم ازدیاد معاشات آنان مثل ولایات دیگر و نبود تجهیزات کافی در برابر دشمن یاد کردند و خواهان برآورده شدن این موارد شدند. 
معاون رییس جمهور نیز در این دیدار ضمن ابراز قدردانی از کسانی که در زمینه صلح و تامین امنیت مردم تلاش می کنند، از شهید سید طاهر سجادی به نیکی یاد کرد و افزود که او به راستی شهید راه صلح است و وظیفه همه ما است که این پروسه را نهایی کنیم.
وی بر تطبیق پروسه صلح ولسوالی اشترلی مطابق توافقات قبلی با اداره محلی تاکید کرده و گفت که هیچ مشکلی در زمینه تطبیق این پروسه از سوی حکومت وجود ندارد. 
معاون رییس جمهور هم چنین گفت که شخصا بر ناامنی ها و رنج های ناشی از آن واقف بوده و به صورت جدی خواهان حل و فصل این قضیه است. وی برای رسیدگی به مشکلات دیگری که از سوی اعضای شورای ولایتی و شورای علمای ولایت دایکندی مطرح گردید نیز وعده سپرد.
36 بازدید
امتیاز دادن به این مطلب
(0 رای)
کد خبر: 1925

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عکس و فیلم