پشتو پشتو    English

دیدار محصلین ولسوالی کیتی ولایت دایکندی با معاون رئیس جمهور

  • سه شنبه, 17 اسد 1396

شماری از محصلان و فرهنگیان ولسوالی کیتی ولایت دایکندی، بعد از ظهر امروز سه شنبه 17 اسد 1396، با استاد سرور دانش دیدار کرده و مطالبات خویش را باوی در میان گذاشتند.
دیدار کنندگان، ولسوالی کیتی را یکی از مناطق محروم ولایت دایکندی عنوان کرده و اظهار داشتند که در بیشتر از یک دهه گذشته، برای دسترسی مردم کیتی به خدمات مورد نیاز و تسهیلات در زمینه های مختلف، توجه لازم صورت نگرفته است.
محصلان ولسوالی کیتی از بی کفایتی مسؤلان محلی آن ولسوالی در زمینه خدمت به مردم نیز ابراز نا رضایتی کرده و خواستار تغییر مسؤلان اداره آن ولسوالی شدند. توجه به جذب جوانان تحصیل کرده در ساختار ادارات دولتی و اشتغال زایی برای تحصیل کردگان، از دیگر مواردی بود که به عنوان مطالبه دیدار کنندگان مطرح شد.
متقابلا استاد دانش معاون رئیس جمهور ضمن ابزار قدر دانی از توجه دیدار کنندگان درجهت طرح خواسته ها و رسیدگی به مشکلات مردم محل گفت که پاسخ به مطالبات مردم یکی از وظایف اصلی حکومت است.
در مورد کارکرد مؤثر ادارات محلی نیز استاد دانش گفت که به منظور جذب افراد شایسته، متخصص و کاردان، در نظر است که پس از یک بررسی همه جانبه، کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی برنامه ای را در آن عده از ادارات محلی که مردم از کارکرد مسؤلان اداره رضایت ندارند، به اجرا بگذارد.

 

26 بازدید
امتیاز دادن به این مطلب
(0 رای)
کد خبر: 1983

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عکس و فیلم