استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری صبح روز چهارشنبه ۱۷ اسد، با عطامحمد نور والی پیشین ولایت بلخ و رئیس اجرائیه حزب جمعیت اسلامی دیدار کرد.

در این دیدار که جمعی از مسؤولین دفتر معاونت دوم ریاست جمهور نیز حضور داشتند، معاون رئیس جمهور از کارکرد آقای نور به عنوان والی پیشین ولایت بلخ در طول بیش از یک دهه گذشته و نقش وی به عنوان یکی از شخصیت‌های بانفوذ سیاسی، تقدیر کرد.

معاون رئیس جمهور گفت که آقای نور یکی از والیان و مدیران موفق دولتی بوده است که خدمات ارزشمندی در زمان مأموریت وی برای شهروندان ولایت بلخ فراهم شده است.

متقابلاً آقای نور نیز ضمن ابزار خرسندی از دیدار با معاون رئیس جمهور، استاد دانش را یکی از شخصیت های تأثیرگذار ملی و به عنوان یکی از رهبران پرتلاش هیأت رهبری حکومت افغانستان عنوان کرد.

وی ضمن تقدیر از نقش معاون رئیس جمهور به عنوان یک شخصیت ملی، بر اتحاد و همسویی بیشتر بین بزرگان و جریان‌های سیاسی کشور تأکید ورزید.

در این دیدار طرفین، راجع به موضوعات مهم روز از جمله برگزاری انتخابات ولسی جرگه، تأمین شفافیت این پروسه، انتخابات ریاست جمهوری، پروسۀ صلح و مذاکره با مخالفان مسلح دولت و نیز اولویت‌های سیاسی و امنیتی کشور بحث و تبادل نظر کردند.

اشتراک گذاری